1,252 total views,  1 views today

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia APNL. Idąc za przykładem Andrzeja Turczyna (TRYBUNA BRONI PALNEJ) polecam obejrzenie materiału przygotowanego przez Redaktora Jakuba Hnata.

Podsumowując:

21 marca 2020, 23:00: Pan Krzysztof (54 lata) wraz z Panią Gabrielą (żoną) wychodzi z kamienicy. Po chwili podchodzi do nich dwóch mężczyzn, mają pałki i kastety.
– Wychodziliśmy z mieszkania, nie wiem nawet, jak się pojawił ten człowiek. Taki przypakowany, wiem, że ma na imię Daniel. Do niego dołączył drugi. Z wizerunku tylko wiem, że chudy. Ten chudy zaczął mnie szarpać, zaczęliśmy się szamotać. Tak mnie uderzył pałą, że zrobił mi ranę sześć centymetrów na dziesięć. Przez kilkanaście dni nie mogłam stanąć na nodze – opowiada pani Gabriela.

W tym momencie Pan Krzysztof oddaje trzy strzały ostrzegawcze w powietrze. Następnie oddaje pojedynczy strzał w nogę jednego z napastników (38 latka). Po oddaniu strzałów Pan Krzysztof wraz z żoną uciekają do kamienicy. Na miejsce zdarzenia przybywają policjanci z katowickiej komendy policji. Natychmiast rozpoczynają udzielanie pierwszej pomocy postrzelonemu w poprzednim zdarzeniu napastnikowi (38 latek) . W konsekwencji zostają zaatakowani przez agresywnego 34 latka. Używają skutecznie broni palnej, postrzeliwując go w korpus. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej. Na miejsce przybywają kontrterroryści którzy w godzinach porannych zatrzymują Pana Krzysztofa. Pełna Wiadomość opublikowana po zdarzeniu na stronie Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poniżej:

22 marca 2020 Pan Krzysztof został osadzony w areszcie, czynności trwają….
Napastnicy (historycznie karani, znani Policji) którzy zostali ranni w wyniku obrony koniecznej podjętej przez Pana Krzysztofa oraz policjantów udzielających pierwszej pomocy medycznej poszkodowanemu pozostają na wolności.

Czy chcemy żyć w kraju w którym będziemy karani za prawo do obrony siebie i swoich bliskich? W którym starsi ludzie (54 lata) są zatrzymywani przez konterrorystów w godzinach porannych, a napastnicy bezkarnie wychodzą na wolność?

Zgodnie z zaleceniem trybuna broni palnej Pana Andrzeja Turczyna apeluję do Ministra Sprawiedliwości – Prokuratora Generalnego, do Prokuratury Krajowej i proszę również o to każdego z członków naszego stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *