1,373 total views,  1 views today

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia,

Z uwagi na fakt, iż projekt uchwały : „Przyznanie statusu członka honorowego: weteranom misji poza granicami kraju.” został poparty przez wielu spośród was, a reszta wstrzymała się od głosu. Zostaje wprowadzony w życie.

„Członkowie stowarzyszenia APNL – głosując poprzez elektroniczne środki techniczne uznali, iż każdy z członków stowarzyszenia posiadający co najmniej roczny staż w stowarzyszeniu oraz status weterana / weterana poszkodowanego (zgodnie z Ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 o weteranach działań poza granicami państwa- tekst jednolity  Dz.U. z 2019 poz.1569) po potwierdzeniu powyższego statusu u przedstawiciela stowarzyszenia uzyskają status członków honorowych”.

Szanowni Panowie, tym samym członkowie którzy potwierdzą u mnie posiadanie powyższego statusu, zostają uznani za członków honorowych i zgodnie z regulaminem stowarzyszenia: zwolnieni z opłat członkowskich. Potwierdzenia statusu weterana można dokonać poprzez przesłanie zdjęcia dokumentu na telefon/ skanu na email (bądź telefonicznie jeśli wybieraliśmy się gdzieś razem).

Z wyrazami uznania,
ADAM CHOCHOWSKI
PRZEDSTAWICIEL STOWARZYSZENIA APNL
AMOR PATRIAE NOSTRA LEX-
MIŁOŚĆ OJCZYZNY NASZYM PRAWEM
UL. TYSIACLECIA 5/24
42-700 LUBLINIEC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *